«Били так, що рідний батько не впізнав сина» – пастор із Мелітополя розповів про звірства окупантів

Мелітополь. Запорізька область
17.10.2022

Мелітопольська Християнська церква – одне з найсучасніших та найкрасивіших будівель у Мелітополі. Захопивши місто, російські військові  прийшли саме до цієї будівлі. Її спочатку розграбували, а потів взагалі відібрали, відкривши на її площах спочатку фейкове Міністерство молоді та спорту, а згодом – регіональне відділення «Молодої Гвардії єдиної Росії». Нині всіх російських гастролерів-політиків місцеві гауляйтери везуть саме в цю сучасну будівлю.

Пастора  церкви Віктора Сергєєва оголосили терористом. Але спочатку росіяни обіцяли прихожан не чіпати. В перший тиждень окупації в християнській церкві збиралося близько 180 осіб: жінки, діти. Багато хто навіть мешкав у храмі у напівпідвальному приміщенні. Але за два тижні вже й у церкві стало небезпечно перебувати через її штурм. Близько 200 солдатів оточили будівлі та шукали «терористів», запитували про спонсорів церкви.  Після погрому у церкві був допит Віктора Сергеєва, який проводили співробітники ФСБ. Вимагали від пастора, насамперед, здати чиновників, бізнесменів, впливових людей у ​​місті.

Про те, як з ним проводили допит та чому Віктора Сергеєва оголосили терористом у рідному Мелітополі він розповів журналістам РІА-Мелітополь.