«Окупанта треба вигнати!» — підприємці з Первомайська про війну, бізнес, волонтерство

Первомайськ. Миколаївщина
12.09.2022

На початку 2022-го компанія PervoSat мала амбітні плани, планувала розширення бізнесу, однак російське вторгнення в Україну скасувало наміри підприємців.

Брати Клименки Сергій і Руслан та Валентин Валянський перекроїли своє життя під умови сьогодення й переконані, що зробили все правильно: «Окупанта треба вигнати з рідного дому. Якщо не ми, то хто?»

Раніше підприємці активно розвивали мережу магазинів електротоварів, комп’ютерної та будівельної техніки. З 24 лютого для них почалося нове життя. Тепер підприємці займаються саме такою волонтерською діяльністю: знаходять автівки, ремонтують їх, облаштовують під бійцівські потреби і передають на позиції.

«Ми це так не називали — волонтерством. Це була просто допомога. Треба допомогти: один телефонує іншому, просять: дайте те, дайте інше. Тобто ми просто вирішували ситуацію, як звичайну для нас. Я думаю, що так вчиняли всі свідомі люди, і саме завдячуючи цьому наша країна захистилась. І це є великим успіхом, що нам вдалося зупинити Росію» — говорить Валентин Валянський в інтерв’ю Гард.City.