РЕДАКЦІЯ

Проєкт народився в команді громадської організації “Лабораторія журналістики суспільного інтересу” у співпраці та за підтримки Institut für die Wissenschaften vom Menschen (Австрія), а також National Endowment for Democracy і Міжнародного фонду «Відродження».

Співпраця між ЛЖСІ та IWM щодо “Життя війни” підпадає під загальну рамку проєкту IWM “Documenting Ukraine”. Цей проєкт, що було розпочато навесні 2022 року, підтримує професіоналів в Україні, які працюють над документальними проєктами аби встановити та зберегти фактичний запис про російсько-українську війну, або надають значення подіям через художню інтерпретацію та інтелектуальну рефлексію.

 

Керівниця проєкту – Наталка Гуменюк, українська журналістка, документалістка, авторка, що спеціалізується на висвітленні конфліктів. Співзасновниця “Лабораторії журналістики суспільного інтересу”, а також проєкту про документування воєнних злочинів “The Reckoning Project”. З початком російської агресії регулярно дописує до низки міжнародних видань: The Guardian, Die Zeit,  The Rolling Stone, The Atlantic, The Washington Post. З 2015 по 2020 очолювала ГО “Громадське телебачення”. Авторка книг “Загублений острів. Книга репортажів з окупованого півострова” та “Майдан Тахрір” про події Арабської весни.

 

Координаторка – Інна Неллес, громадська активістка та журналістка, співзасновниця “Лабораторії журналістики суспільного інтересу”. Як екс-членкиня Ради Коаліції “Реанімаційний пакет реформ”, колишня виконавча директорка ГО «Центр UA» та колишня керівниця Громадського руху “ЧЕСНО”, має багаторічний досвід адвокації реформ та залучення громадян до ухвалення рішень.

 

Редакторка – Ірина Гарнець, журналістка, редакторка, продюсерка Радіо НВ. З 2014 року працювала редакторкою прямого ефіру та спеціальних проєктів “Громадського телебачення”.

 

Режисерка  – Анна Цигима, документалістка, головна режисерка “Лабораторія журналістики суспільного інтересу”. Висвітлює війну проти України з 2014-го року, зокрема на Донбасі й Криму. З початком агресії фільмувала історії українців, що тікали з Бучі й Ірпеня, а також життя після окупації по всій країні.  Її фільми присвячені правам людини та політичним в’язням отримували численні нагороди в Україні. Була головною режисеркою “Громадського телебачення”.

 

“Лабораторія журналістики суспільного інтересу” – сприяє конструктивній дискусії навколо складних соціальних тем за допомогою високоякісного контенту. Ми створюємо, досліджуємо та популяризує найкращі практики журналістики суспільного інтересу в епоху цифрових технологій.