«Терор, хаос і багато горя». Мешканці Іванівської громади з Херсонщини розповіли про життя під російською окупацією

Херсонщина
23.08.2022

Зникнення активістів, посадовців, колишніх військовослужбовців, розкрадання майна і суцільний хаос. У таких умовах зараз живе Іванівська селищна територіальна громада Генічеського району, що на Херсонщині. Російські окупанти викрали і вивезли в невідомому напрямку більше 30 місцевих жителів.

Серед місцевих жителів виявилося й чимало колаборантів, які радо вітають прихід «руського миру». Один з них – колишній охоронець місцевої податкової інспекції, а останнім часом безробітний Віталій Ляшко. В Іванівці він більш відомий як «Блендамед». Таке прізвисько він отримав після того, як в одному із супермаркетів Мелітополя Запорізької області його схопили охоронці при спробі вкрасти пару банок шампуні і кілька тюбиків зубної пасти.

Великим прихильником «руського миру» виявився колишній заступник голови Іванівської районної ради, ідейний комуніст Романенко Володимир Вікторович. Він допоміг окупантам з проведенням «святкового мітингу» до «Дня побєди» 9 травня і активно залучав земляків до участі у ньому.

Про наркобаронів, комуністів та інших колаборантів під Генічеськом, грабіж та викрадення людей – у матеріалі Центру Журналістських Розслідувань