Як первомайський згущик допомагає воювати проти росіян

Первомайськ. Миколаївщина
03.10.2022

Первомайському молочно-консервному комбінату в минулому році виповнилося шістдесят п’ять. Підприємство готувало документи на продаж продукції у Європі, у планах на 2022-й – отримання єврономеру. Однак все змінила війна. Перший місяць після повномасштабного вторгнення був дуже важким – упаковка, логістика та навіть складські запаси були зав’язані на охопленних бойовими діями регіонах. Чотири місяці комбінат нічого не відвантажував на експорт, зараз вже масло, згущик йдуть за кордон.

Попри війну асортимент продукції комбінату навіть розширився. Серед новинок – згущик з ваніллю та «Іриска» зі смаком горіху. Також побільшало й покупців, серед яких були волонтери, які передавали вироби на фронт.

Благодійну ініціативу «Гривня з баночки згущенки на допомогу для військових» підприємство оголосило в середині літа. За 9 тижнів у ній взяли участь 400 000 українців і стільки ж було зібрано коштів. На ці гроші підприємство придбало автівку і уже передало її на потреби військових.

Що ще купили окрім автівки військовим із зібраних коштів та як працює нині підприємсто більше дізналися журналісти Гард. City