Як водій швидкої допомоги Богдан знайшов себе у перші дні повномасштабного вторгнення

Київ
14.09.2022
Богдан майже два роки працює водієм авто швидкої медичної допомоги. Коли почалася повномасштабна війна, він робив довгі виїзди, щоб евакуювати людей до кордонів, вивозив маломобільних людей з Києва:
«Було навіть таке, що я три доби не був удома. Наприклад, поїхали у Могилів-Подільський, по дорозі звідти прийняли виклик — треба відвезти пацієнта з Житомира у Львів, у Львові заночували, о п’ятій ранку поїхали на кордон із Польщею по лікаря, звідти вирушили до Києва, там із пологового забрали триденне немовля і повезли на Могилів-Подільський».
Поїхав на деокуповану Київщину одразу, як туди зайшли українські військові: “Були емоційно складні виїзди. Мали забрати з Бучі жінку і знайти ще одну, з якою її діти не мали зв’язку і з нашою допомогою шукали. Другу жінку знайшли швидко, вона зв’язалась із дітьми, а перша, яку треба було перевезти, не вижила, не встигли».

Богдан каже, що сила українців — це згуртованість і жартує про те, як буде святкувати перемогу: “Мені подобається вислів Притули про те, що насамперед робитиме після перемоги — мовляв, поїде до дітей і дружини, а на душі так: спочатку буду тиждень пити, а потім дивитимусь виступ Зеленського, який теж такий із бодуна, і каже: «Народ, давайте працювати вже».

Про перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну та про свій досвід у теробороні столиці  чоловік розповів журналістам проекту “Жителі Києва”