Як волонтерити на футболі

Дніпропетровщина
09.10.2022

Жовтоводець Олександр Семеній, як і більшість українців 24 лютого зранку і дізнався про те, що в Україні почалася війна. «Сидиш і розумієш, що невідомо куди прилетить наступна ракета», пригадує Олександр.

Семеній вважає, що війна якнайменше вплинула на його життя в порівнянні з іншими. Адже він продовжує працювати майстром в газовій службі, найрідніші – поруч, а захоплення спортом допомагає не тільки зберігати життєвий баланс, а і збирати гроші на армію.

Чоловік давно захоплюється футболом і вже два роки грає і тренує місцеву аматорську команду з футзалу “Джокер”, яка регулярно бере участь у місцевому чемпіонаті з футзалу. В лютому 2022 року місцевий чемпіонат з футзалу довелось зупини через війну.

“Призові місця віддали по турнірній таблиці станом на 24 лютого”, – розповідає волонтер-футболіст Семеній.

Олександр Семеній з іншими гравцями вирішили завдяки хобі збирати гроші для ЗСУ.

Чоловік не впевнений, чи йому спала на думку така ідея, але саме йому випала честь тренувати жовтоводську збірну з футболу.

“Зібрались хлопці і вирішили, що я її буду тренувати і почали запрошувати на товариські матчі футбольні команди з інших міст”, – розповідає Олександр.  Перший турнір на підтримку ЗСУ у Жовтих Водах відбувся в травні. Тоді спортивним волонтерам вдалося зібрати 15 000 гривень, на які купили десять рацій.

Про волонтерство на футболі Олександр Семеній розповів журналістам «Жовті Води. City».