ПРО ПРОЄКТ

Наша місія – задокументувати сучасну історію України на тлі російсько-української війни, аби нащадки та світ змогли краще зрозуміти ці події.

 

Після початку повномасштабної російської агресії життя кожної української родини, кожного українського підприємства та міста змінилося. Щодня війна забирає життя захисників та захисниць, катує та вбиває мирних громадян. Культурну спадщину знищують, деякі з українських міст перетворилися на руїни, мільйони українців залишили свої домівки у пошуках порятунку, десяткам тисяч з них – немає куди повернутися. Українська держава, міжнародна спільнота, правозахисники та медійники документують усі ці воєнні злочини росіян, аби притягнути агресора до відповідальності.

 

Але попри біль та втрати громадяни України чинять спротив – на фронті та у тилу – і беззаперечно вірять у свою перемогу. Закохані створюють нові сім’ї, навіть в бомбосховищах народжуються маленькі українці та українки. Життя повертається до звільнених міст; громади згуртовані взаємодопомогою; волонтери, наче кровоносна система, постачають найнеобхідніше в усі куточки країни; родини, які вигнала з домівок війна, знаходять сили розпочати все знову на новому місці.

 

Це і є “життя війни”. А життя – завжди перемагає!

 

Назву для проекту «Життя Війни» створила Юлія Гуріна, логотип та візуальний стиль – Аліна Сафоненко, сайт проекту придумали та розробили у студії «Plastifikator».